NASZE REALIZACJE

Dajemy Ci wyjątkowe narzędzia promocji, które uskutecznią Twoją sprzedaż i uatrakcyjnią Twoje eventy.
Połączyliśmy w nich najnowsze trendy, maksymalny zasięg i wielopoziomowy przekaz, aby w najefektywniejszy sposób wspierać Twoją działalność.

Warszawa.

Kongres Online Marketing – Złote Tarasy.
14 edycja kongresu, na którym nie zabrakło bikePROMOTION.
Przedstawiliśmy obecnym tam Marketerom nasze pomysły na outdoor z elementami łączącymi offline i online, pokazaliśmy nowe nośniki bikeSAMPLE oraz nowe pomysły na kreatywne kampanie outdoor.

Nadarzyn.

Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018.
Usługi bikePROMOTION zaprezentowane na arenie międzynarodowej. Na stanowisku pojawiła się przyczepka rowerowo reklamowa ze zintegrowanym ekranem, na którym wyświetlana była multimedialna prezentacja oferty rowerowych kampanii reklamowych.

Premiera nowego nośnika reklamowego bikeSAMPLE.
bikeSAMPLE to szereg innowacyjnych rozwiązań, które zostały premierowo zaprezentowane na targach RemaDays Warsaw 2018.
bikeSAMPLE to mobilna dystrybucja próbek, mobilny punkt dostępu do internetu, mobilna ekoładowarka z wykorzystaniem energii słonecznej, mobilna ekspozycja produktów i wiele innych kreatywnych rozwiązań z powierzchnią załadunkowo reklamową.

Gdańsk Główny.

Rok 2017 kończymy w szczególny sposób.
Narzędzia CSR oferowane przez Stowarzyszenie WIOSNA, dają nam możliwość pomocy potrzebującym, które są jednocześnie inwestycją od serca. bikePROMOTION we współpracy z nowo powstającą przestrzenią miejską Forum Gdańsk, pomaga rodzinie z Kościerzyny w projekcie Szlachetna Paczka.

Sopot.

Marsz Szlachetnej Paczki.
Jak pokazać światu dobre projekty? Jak zachęcić ludzi do współpracy? Wystarczy inicjatywa, ponieważ narzędzia już są! Całym sercem wspieramy działania Szlachetnej Paczki! Tym razem rower reklamowy bikeQUAD uczestniczy w otwarciu bazy rodzin w marszu przez Sopocki Monciak.

Gdańsk.

Ta wyjątkowa reklama zewnętrzna, w postaci rowerowych billboardów reklamowych bikepromotion, dotrze do najpopularniejszych miejsc w Twoim mieście.

Gdynia.

Przyczepa reklamowa bikeBILLBOARD i wielki, czterokołowym bikeQUAD, to zestaw reklam outdoorowych, które przyciągają uwagę zarówno w trasie, jak i na postoju.

Giżycko.

Festiwal Weselnych Przebojów.
Mobilny billboard bikepromotion, dotrze nad wodę, na plażę i wszędzie tam, gdzie docierają Turyści i Mieszkańcy.

Giżycko.

Top Festiwal Mrągowo.
Te wyjątkowe rowery reklamowe uzbrojone w komplet spersonalizowanych grafik i kolorystycznie dobranych strojów Promotorów sprawią, że Twoja reklama stanie się wyjątkową atrakcją turystyczną.

Iława.

Półmaraton Iławski.
Nośnik reklamy bikeBILLBOARD, to doskonały sposób na promocję zdrowego trybu życia, rekreacji i ekologicznych rozwiązań. Reklama rowerowa ma tą przewagę nad innymi, że może podążać za atrakcjami i być ciągle w centrum wydarzeń.

Lublin.

Wystawa, ekspozycja, a może punkt obsługi? Przyczepa reklamowa truckPROMOTION, to przestrzeń, którą w pełni zaarażujemy dla Ciebie. W takim rozwiązaniu, hasło nośnik reklamy nabiera nowego wymiaru.

Mikołajki.

Mrągowo Na Rockowo.
Akcja CSR, kampania outdoorowa, promocja produktów, eventów, a to wszystko zrealizuje dla Ciebie BIKEPROMOTION. Każda kampania reklamowa jest inna i wiemy o tym, więc zapewniamy Ci pełną personalizację na miarę Twoich potrzeb.

Mikołajki.

Weselne Przeboje.
Gdzie przeprowadzić skuteczny marketing? Plaża, parking, skrzyżowanie? Naszym celem jest skuteczna promocja Twojego produktu, więc dotrzemy wszędzie tam, gdzie może być Twój Klient.

Mrągowo.

Creative Connection.
Skuteczna promocja Twojej marki, to cel zespołu bikePROMOTION. Kreatywna grafika, interesujący spot audio i wizytówka, to skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży.

Mrągowo.

Festiwal Disco Polo.
Reklama na eventach, to bardzo dobry sposób by pokazać się większej grupie ludzi. A gdyby na Twojej drodze staną rowerzysta z przyczepą reklamową o wysokości dwóch metrów, emitującym spot reklamowy, który wręcza Ci ulotkę?

Mrągowo.

Festiwal Rockowy.
Zdobycie Klienta to wyścig. Dajemy Ci ekologiczną reklamę by nadążać za trendami i siłę mięśni naszych Promotorów by docierać na czas.

Sopot.

Wynajem billboardów to dobry sposób, by być widocznym, ale jeszcze lepszym sposobem jest mobilny billboard, który na bieżąco zmienia swoje położenie w zależności od ilości odbiorców.

Warszawa.

Promocja chińskiego kierunku turystycznego.
To nie przypadek! Miejsca, trasy, stroje, megafony i spoty audio, do tego kolportaż ulotek i grafiki formatu XL… A to wszystko dostosowane do Twoich oczekiwań. To rowery reklamowe bikePROMOTION.

Stolica Warszawa.

Reklama w stolicy to zasięg działania jakiego potrzebuje każda poważnie rozwijająca się firma. Twoja reklama z bikePROMOTION dotrze w każde miejsce Polski, wszędzie tam, gdzie możesz pozyskać nowe możliwości rozwoju.

Inowrocław.

Choinki pod choinkę.
bikeENERGY to zdrowa rywalizacja, która w eventmarketingu stanowi doskonałe centrum wydarzenia, lub jego uzupełnienie o wyjątkową, sportową atrakcję. bikeENERGY to narzędzie na skuteczną prosprzedaż, imprezy sportowe, integracje firmowe, konkursy z nagrodami, maratony wyzwań i zdrowe koktajle.

Lublin.

Lublin energorower rozświetla święta.
Wsiądź na rower bikeENERGY, rozpal siłą własnych mięśni 3 choinki i wygraj! Tak właśnie wyglądał konkurs w Galerii Orkana w Lublinie, a najlepsi zabrali do domu świeże i pachnące choinki.

Gdynia Biega.

bikeBLENDER w akcji podczas zawodów sportowych.
Świetna atrakcja podczas eventów, Co da połączenie siły Twoich mięśni, roweru i blendera
Odpowiedź jest prosta – smoothie z Twoich ulubionych składników!Wpraw w ruch koła roweru, które uruchomią blender i siłą swoich mięśni pokonując określony dystans, zamień ulubione owoce i warzywa w zdrowy koktajl.