Rowery reklamowe – Mobilne billboardy Gdańsk

Największym plusem tego typu rozwiązania jest mobilność. Jesteśmy w stanie poruszać się niemal wszędzie, więc dzięki reklamie rowerowej przekaz może być widoczny w miejscach trudno dostępnych dla klasycznych nośników. Charakterystyczny, rzucający się w oczy rower z reklamą możemy postawić na plaży, przejechać się nim ścieżką rowerową wzdłuż morza lub postawić go w innym, obleganym przez wczasowiczów miejscu. Klient sam może wybrać trasę lub stacjonarną lokalizację, a przebieg rowerowej kampanii raportujemy za pomocą GPS.

Kampania na naszych nośnikach zostanie uszyta ma miarę, a płynący z niej przekaz maksymalnie
dostosowany do grupy docelowej. W jej skład wchodzi bowiem nie tylko rower z banerem, ale także dostosowany do konkretnej kampanii wygląd pojazdu, strój rowerzysty/promotora oraz jego zachowanie. Może on po prostu stanąć, wzbudzając zainteresowanie przechodniów, rozdawać ulotki, przejechać obraną trasę lub krążyć po wybranym miejscu. Dla zwiększenia uwagi, przez specjalne głośniki może odtwarzać
spot reklamowy.

Rowery z banerami rzucają się w oczy dzięki charakterystycznemu designowi, a sam pomysł wykorzystania ich jako nośnika reklamy kojarzy się z ekologią i budzi pozytywne konotacje. Taka forma promocji z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej nie razi i świetnie wpisuje się w turystyczny klimat. Rowerowe kampanie Bikepromotiom z pewnością będą widoczne w charakterystycznych miejscach nad morzem.

Mobilnie
Skutecznie
Ekologicznie
Design
Powierzchnia
Forma
bikeQUAD
bikeBILLBOARD
bikeSCREEN
bikeAMBIENT

To jest miejsce na Twoją reklamę!

Zamów reklamę już dzisiaj!