truckPROMOTION

Czy zależy Tobie, aby wyróżniać się na tle innych podczas eventów lub wydarzeń lokalnych? Czy istotne jest, aby najsilniejszą stroną Twojej kampanii był sam produkt, jego struktura i walory przestrzenne?

TruckPROMOTION –To innowacyjna i mobilna przestrzeń reklamowa, która pozwala dotrzeć z produktem bezpośrednio do klientów. Niekonwencjonalna forma pozwala uwydatnić wszystkie zalety produktu, dzięki przedstawieniu go w zagospodarowanej przestrzeni. Designerski i oryginalny wygląd sprawia, że truckPROMOTION nie tylko przyciąga klientów, ale również angażuje ich do aktywnego uczestniczenia w promocji.

DESIGN TRUCK

Zaproponuj potencjalnemu klientowi rozmowę z profesjonalnym dekoratorem wnętrz, w nowatorski sposób przedstaw swoje produkty. Świadoma kompozycja designerskich siedzisk, stolików, lamp i dodatków – zbiór nowości z asortymentu najemców będących jednocześnie odzwierciedleniem najnowszych trendów i różnorodnego wzornictwa, które cechują np. galerię meblową.

 

FASHION TRUCK

Zaintryguj swojego klienta spotkaniami z profesjonalnymi stylistami oraz blogerami modowymi i przedstaw swoje produkty. Dzięki takiej formie kampanii odbiorca może poznać strukturę materiału, sprawdzić jak prezentują się wystawione produkty, a dodatkowo stworzyć idealną dla siebie stylizacje.

 

Zamów reklamę już dzisiaj!